Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ismertek fejtetűirtó szalont...

Ismertek fejtetűirtó szalont Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kislányom fejtetűt hozott haza a táborból, kezelem tetűirtó samponnal, de a serkéktől nem tudunk megszabadulni, akárhogyan is próbálkozok. A másik problémám, hogy egyedül nevelem őt, csak ketten vagyunk, a saját hajamból egyszerűen nem tudom megfelelően kifésülni magamnak a serkét, a nyolcéves gyerek pedig nyilván nem tudja megbízhatóan megnézni, hogy maradt-e valami a hajamban. Ezért tetűirtó szalont keresek Budapesten. Egy régi cikkben találtam a Zoologia Kft telefonszámát, ők az imént nem vették fel, nem tudom, hogy működnek-e még, illetve hogy jó telefonszámom van-e. Ha bárki ismer ilyen szalont, hálásan megköszönném, ha megadná az elérhetőségét, mert a gyerkőc a jövő hetet a szüleimnél töltené, de így nem merem odaküldeni. Köszönöm!

#fejtetű #tetüirtó szalon #tetüirtás
2019. aug. 21. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ilyen nincs. Soha nem hallottam róla, hogy lenne. Nem is gondolom, hogy bárki ezért pénzt fizetne. Itt [link] le van írva a kezelés, ezt szerintem mindenki meg tudja otthon segítség nélkül csinálni.
2019. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olajjal "aztasd el" a hajad, de tenyleg, tocsogjon. En kokuszolajat ajanlok, de az etolaj is megteszi. Hagyd rajta egy fel orat, majd gyogyszertari serkefesuvel fesuld vegig nagyon alaposan. Nem kell tincsekre bontani a hajat, csak annyi a lenyeg, hogy a fejborodet vegig erintse a fesu, es tobbszor menj at rajta.

A suru olajban az elo tetvek is lelassulnak, fesulhetove valnak, es a serke is konnyebben lejon, nem fog annyi szalad kihullani :)

Egyedul elo felnott vagyok, sggig ero hajjal, egy ora alatt kiszedtem belole a tetveket igy, es nem maradt serke a fejemen, mert azota is "tiszta" vagyok

2019. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!