Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek is undoritó ember...

Szerintetek is undoritó ember az aki csak papírral törli ki?

Figyelt kérdés
Tegyük fel ha szaros lenne az arcod. Mit csinalnal? Fognad a wcpapirt,es torolgetned? Ugye,hogy nem..odamesz a mosdohoz,fogod a szappant,es megmosod a pofad. Akkor miert nem kenyezteted a feneked? Miert kell egesz nap szaros seggel maszkalni? Nem ertem miert csak a deli orszagokban ismerik a bidet...

2019. aug. 22. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
2019. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
És aki papirral sem ? Kultúrtörténetileg meg biológiailag a dolog sokkal bonyolultabb ennél. Megfelelő étkezés esetén még papírra sincs szükség, mert a záróizom gyakorlatilag elvágja a bél által termelt nyálkával beborított béltartalmat úgy, hogy még az ánusz sem kenődik össze. Láttál már kutyát, kecskét stb. üríteni ?
2019. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az az undorító,aki azzal foglalkozik, hogy más hogyan törli a s@ggét. Azért az arc és a s@gg között van különbség.
2019. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is undoritó .ha valaki nem tud normális szavakat használni a kérdéséhez .
2019. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi a baj kedves utolso? Melyik szo sertette meg a lelked?
2019. aug. 22. 20:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is tisztázzuk, hogy milyen szituációban is lesz szaros az arcunk?
2019. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nem szép dolog de sokszor csak ez van, én imádom, mikor keményet tolok, és csak egyszer kell kitörölni és azt is csak ellenőrzés miatt, hogy nem e olyan, marha nagy megkönnyebbülés látni, ha törlés után teljesen tiszta a papír


ehhez képest sajnos van olyan amikor a cucc 1 százaléka bentragad és szétkenődik mindenfelé, ilyenkor kb az Amazonas összes fájából is wc papírt csinálhatnának az se lenne elég, ilyenkor én bevizezett papírt használok, vagy a nedves kendő lenne jó, de olyat még nem használtam


a bidét én nem támogatom, nem tudnám normálisan használni, láttam erről videókat, hogy hogy kell, és olyan kifacsart pózban odagubbasztani az kb lehetetlen, továbbá nem értem, hogy a víz, hogy nem fröcsköl szét, főleg nőknél lehet ez gáz, mert a segg és a vagina között alig van némi határ


szerintem a legjobb fürdés előtt csinálni, egy erős zuhannyal nem lehet jobban kipucolni a valagunkat

2019. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Drága életem, az átlag magyar lakásban a mosógép hovatétele is már egy elképzelhetetlenség, nemhogy egyebek... Akkor mégis hogyan képzeled el ezt a számonkérést? Hárommillió lakást át fognak építeni holnaputánra?


30 éve az volt a csoda, hogy bekerült a fürdőszoba a lakásba a gang végéről, vagy a budi a kert végéből. És magától jön a melegvíz - azért falun még ma se mindenkinek! Itt tartunk, ennyire futotta két világháború, egy el6aszott rendszerváltás meg egy rakat tolvaj politikus után. Nem tudom mégis mi a bánatot akarsz itten.

2019. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nedves törlőkendővel is áttörlöm, az úgy már megfelelő?
2019. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyerek kori régi jó barátom fel jöt a városba nyáron, itt rokonánál ahol tartózkodót át hivot, el kísértem város nézésre, mielöt el indultunk el ment wcre épp hogy be ment jöt is ki, mondom de gyors, monta el intézte és jött ki, akkor is mondom gyor volt, mondja nekem hogy hát persze mivel ő nem tőről feneket max ha hasmenése van, el mondta azt is hogy miért, gyerek korában törlés után fájt neki, amióta nem törli ki ilyen baja nincs, este fürdik meg mossa, mondtam neki az alsó gatya olyan lesz, mondta meg lehet egy értelmű az is megy a szennyesbe, akkor pont csak egy nyárias bő farmer rövidnadrág volt rajta alsó gatya nélkül mondta az is megy a mosásba videkén ott náluk nem igazán szoktak alsógatyát hordani a férfiak.
2022. jan. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!