Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fájhat a gyomrom?

Miért fájhat a gyomrom?

Figyelt kérdés

1,5, 2 hete fájhat.

De nem is fájdalom ez igazán hanem ilyen nagyon gyenge, tompa kellemetlen érzés. Illetve sokat kortyog is a hasam. Néha olyan a érzés mintha kilenne urulve a hasam és éhes lennék pedig nem vagyok. Stresszes ember vagyok viszonylag nagyon. Illetve egy jó fel éve komoly depresszióm is van. Táplálkozásom normális tehát ilyen hogy rizs vagy krumpli tojás különböző sajtok pirítós stb ilyesmiket szoktam enni. Inni meg vizet és teát illetve nagyritkán kólát. Nem iszok alkoholt és nem dohányzok. Más tünet amúgy nincs tehát ilyen hogy hányás vagy hasmenés vagy a székletemben elváltozás vagy húsundor vagy böfögés. Étvágytalanság az hát mondanám hogy nincs de van egy minimálisan, bár én ezt annak tudom be hogy mivel ennyire parázok a gyomromon és bekepzelek már mindent. KB mintha egy férfi mondogatja magának hogy impotens pedig nem az, de mégis elhiszi és ezért gondjai lesznek. A másik pedig az alvasom ami elég kifordított egy ideje. Este vagyok fent és nappal kB alszok. Amúgy 18 éves vagyok,

és fiú. Nem tudom hogy megeri e dokihoz menni vele illetve hogy ő tudna e valamit is kezdeni vagy csak egyből utalna gyomortukrozesre. Savlekötőt szedek de nem használ. Én gyomoridegre tippelek vagy valami gyomor vagy bél gyulladásra extrém esetben gyomorrakra. Éves után vagy ivás után sem múlik el. A családi légkör nálunk elég feszült és rossz és azt vettem észre hogyha itthon vita van vagy sírás akkor egy picit felerosodik a fájdalom.


2019. aug. 27. 20:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!