Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Még tavaly karácsony környékén...

Még tavaly karácsony környékén a köldököm alatt olyan 3-4 centire észre vettem egy szabályos kor alakú melyedest. Mi ez? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem volt túl nagy de zavart és úgy terveztem el megyek vele orvoshoz de valamiért megsem mentem. Olyan Volt mintha még egy Kis genny is lett volna benne. Most pedig hasonlít egy szemolcsre. Volt már valakinek ilyen ?
2019. szept. 1. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Kép?
2019. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akartam csatolni de nem engedi az oldal a kepfeltoltes.hu-val szoktam pedig. Egy ideje nem engedi más ilyet pedig nem ismerek
2019. szept. 1. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Ingmur
2019. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/ieWZDLR"><a href="//imgur.com/a/ieWZDLR"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>
2019. szept. 1. 19:04
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsi de jobb képet nem tudtam csinálni

Elég halványan lehet látni csak

2019. szept. 1. 19:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet pl ciszta vagy basalioma, menj el vele bőrgyógyászatra, ha sokára kapsz időpontot, akkor a háziorvoshoz menj, vagy magán bőrgyógyászatra!
2019. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utána néztem mindkettőnek de egyikre sem hasonlít.
2019. szept. 1. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!