Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Kicsit félek.

Mi lehet a baj? Kicsit félek.

Figyelt kérdés

Mióta vége a karácsonynak, észrevettem, hogy nagyon rossz a gyomrom. Fáj, zuborog, és ha akármit eszek, csak még jobban rákezd. Besokallhatott az emésztőrendszerem az egész napos zabáktól? Vagy elkaptam valami nyavaját? Sajnos szorongok és pánikbeteg is vagyok, ami rátesz még egy lapáttal, ergo lehet, azért is fáj, mert már teljesen rá stresszeltem. Ötletek?

17/L



2017. dec. 29. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A sok finomság betett. Nekem is hányingerem volt egy napig. Most ne egyél semmilyen édességet és ne terheld meg a gyomrod nehéz ételekkel, csak könnyű kaják, saláták, gyümölcs.
2017. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Diétázz, és igyál sok teát! Kamilla, cickafark, zöldtea jó lenne. Valami savcsökkentő is kellene. Ha pánikbeteg vagy, akkor nyugtatót vegyél be!
2017. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!