Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kaphatok így tesire felmentést?

Kaphatok így tesire felmentést?

Figyelt kérdés
Még tavaly októberben volt egy lábközépcsont törésem, ahol valószínüleg az izületeim is sérültek, mert 2 lábujjamat azóta is nehezen/alig tudom mozgatni. Nem gipszelték be, így elég lassan gyógyul(t). Futásnál, illetve hirtelen/erősebb mozdulatoknál még mindig fáj, plusz erre rátesz még bokasüllyedésből adódó lábfájás is. Előző tanévben fel voltam mentve tesiből, a kérdésem az lenne, hogy így idén is kaphatok rá felmentést?

2019. szept. 1. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem igen.
2019. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is.
2019. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Én a helyedben nem kérnék. Hogy könnyített tesiórán részt vehess, azt támogatnám, de azt, hogy ne tesizz??? - semmiképp. Annyira sokat ültök az iskolapadban, a számítógép előtt, az okostelefonokkal a kezetekben, kell a mozgás, és ha már itt megbukik a dolog, akkor ugyan mikor és hol mozognál?

Egy buliban a tánc is meg tudja akkor terhelni azokat az izmokat. Az elmúlt közel egy évben hányszor voltál bulizni, ahol táncoltál is?


Összességében, lehet, megkapnád, de nem lenne helyén való szerintem.

2019. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

11 hónapja volt egy törött csontod és emiatt szeretnél felmentést?

Nálunk tavalyra se kaptál volna az fix. Nekem csonttörés után még 1 hétig volt felmentésem, utána már tesiztem.

2019. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

ha nem mesz dokihoz, akkor nem

ha mesz, akkor lehet, hogy igen

semmi veszitenivalod, ugyhogy szerintem keresd fel ot - legfeljebb nemet mond

2019. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az elmúlt egy évben ugyan voltam buliban, de nem táncoltam, pont azért mert fáj :) egy sima lépcsőzés is elég megerőltető tud lenni
2019. szept. 1. 18:18
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Igen kaphatsz nekem a haziorvosom irt felmentest igaz konnyitetett. A tesi tanarunk egy szadista allat, en meg nem fogok budosen lenni egesz nap
2019. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%

Ha buliban voltál, de nem tudtál táncolni, és a lépcsőzésis fáj, akkor azt mondom, jogos - de nem arra, hogy felmentést kapj, hanem arra, hogy gyógytornára járj. A hagyományos tesiről véleményem szerint így jogos lehet a felmentés, de cserében a különórákra be kell járnod. Neked a tesi tárgy gyógytesiként szerepel majd.


Nálunk is volt; 0. órában, vagy 8. órában - tehát lehet, ez lenne a járható út.

2019. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy 0. vagy 8. oraban lesz

majd kiderul

2019. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!