Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kitisztították a fülem, most...

Kitisztították a fülem, most nagyon érzékeny a hallásom, fog változni?

Figyelt kérdés
Nagyon bedugult mindkettő, kitakarította az orvos és most minden szisszenés hallok. A csapból mikor folyik a víz szinte már recseg ropog, hallom a fali órán ahogy a szerkezet kattog. Igazából ez tetszik, kivéve amikor valami nagyon éles hangot ad, fog változni?

2019. szept. 2. 21:43
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Itt néztem múltkor 16kHz volt bedugult füllel amit hallottam.

Most már 18kHz-t hallom.


24/f

2019. szept. 2. 21:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez normalis. Nekem is volt regen es minden visszhangzott szinte. Rovid ido alatt megszoktam.
2019. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Nekem csak 14 khz :(
2019. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem a témához kapcsolódik, de milyen érzés volt ahogy kitakarította? Nem fájt? Én is gondolkodom rajta, de félek hogy fájni fog :-(
2019. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon be volt dugulva. Saját hangom nem hallottam.

Egyáltalán nem vészes. Ki lehet bírni nyilván kellemetlen, de nem fájdalmas, amikor belenyomja a vizet, megéri! Nagyon ajánlom és viszonylag gyorsan megy minden mert nem kell egy időpontra hónapokat várni.

2019. szept. 2. 23:00
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma megnéztem megint...javult a hallásom most már 19,4kHz. Lehet tegnap még a mosás miatt nem volt az igazi :)

Ennek örülök. De még most sem hiszem el, hogy ennyire részletesen hallok mindent...nagyon durva.

2019. szept. 3. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!