Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a derekam, mit...

Nagyon fáj a derekam, mit tegyek? (19)

Figyelt kérdés
Egyik nap felcipeltem a harmadikra a bőröndömet és azóta fáj. Aznap gyengén és azóta minden nap egyre jobban. Már mozogni is alig bírok. Ugye kollégista vagyok és ezt minden héten meg kellesz majd csinálnom jövőhéttől. De nem tudom mi történt hogy ennyire megfájdult, máskor is cipekedtem már. Orvoshoz nem megyek, mert egy forintom sincs jelenleg kivenni a gyógyszert. Van valami ötletetek hogy hozzam helyre magamat még a héten lehetőleg? Nem bírok élni már.
2019. szept. 4. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet becsipõdött a derekad.Próbálj meg interneten rá keresni milyen gyógytornát csinálhatsz, és lehet orvoshoz is kellene menned, és röntgent csináltatni.Adnak rá gyógyszert,fájdalomscsillapitót.En is igy jártam,gyógytornáztam.Van az interneten leirás.
2019. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!