Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért születnek ennyire...

Miért születnek ennyire sovány férfiak?

Figyelt kérdés

Először is, tudom, hogy a kérdést megfogalmazhatjuk úgy is, hogy miért születnek kövér nők, nagyon sovány nők, miért lesz valaki nagyon kövér stb. Viszont én azt szeretném igazából tudni, hogy hogyan lehet ez, hogy férfiak között ekkora eltérések vannak mind magasságban, mind testalkatban. 23 éves fiú vagyok, és szinte minden nap azzal szembesülök, hogy mennyire kisebb, soványabb vagyok az átlagnál. 176 centimmel még 55 kilót se nyomok. Egy időben eljártam konditeremben, ahol nagyon sok olyan emberrel találkoztam, aki sokkal nagyobb és nem csak izomzatában, hanem a csontozat révén is. Sok vékony fiút látok, akik jóllehet nem izmosak, de mégis vastag csontjaik, széles vállaik vannak, ami testépítéssel egy nagyon esztétikus testet tud nekik kialakítani. Azt viszem észre magamon, hogy telik az idő már a hátam is kegyetlenül fáj ha ülök, állok, a tarkóm alatt már szabályosan látszanak a csontok, görbe vagyok. Hiába próbálom magam kihúzni, látszik a rossz testtartás. A fejem állandóan fáj, szorongok, néha az utcára sincs kedvem kimenni. A ruhák förtelmesen állnak rajtam.

Lehetne kezdeni ezzel valamit, valamilyen hormonkezeléssel? Nem gondolom, hogy egy testépítés túl sokat segítene.



2019. szept. 8. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a gyerekkor donti el, hogy mennyire szaladgaltal odakint. Mi pl. godrokben meg arkokban ugraltunk, kergetocskeztunk, fara masztunk.
2019. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Gyógyszertárba lehet kapni erőinjekciót. Tudni fogják. Mondjuk elég komoly hatással van a nemiszervekre, de arra is van kapszula
2019. szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben nem avatkoznék bele a hormonháztartásomba.


Próbáld meg kihozni ebből a testalkatból a legjobbat! Nyilvánvalóan nem a testépítés a Te sportod.

Mi lenne, ha a kerékpározással, közép- és hosszútávfutással próbálkoznál? A terepfutás is nagyon jófej dolog, agymunka is kell hozzá, nem kevés. Könnyű testsúly, szíjas testalkat adott.

Én pici vagyok és tömzsi. Mindig irigyeltem a "gazella" típusú embereket.

Valahogy az önbizalmadon kellene javítani. Gondolj bele, nemrég a zsokékat rajongták körbe a nők, akik pici, filigrán emberek voltak. Szednél fel robbanékony, kemény izmokat, felemelnéd a fejed, és máris jobban éreznéd magad. 23 évesen előtted az élet, itt az idő, hogy változtass!

2019. szept. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én sem vagyok egy hatalmas ember a 178 centimmel és 65 kilómmal. Egyél sokat, sportolj, nem feltétlenül testépítés. Én futni szoktam. Jó erőben is vagyok. Esetleg, ha gondolod írj nyugodtan, nekem is nehéz volt, de kibékültem magammal ez a legfontosabb. Fel a fejjel, attól mert nem vagy 80-90 kg, attól ugyanúgy lehetsz férfias. Értékes ember vagy, nem a súlyodtól leszel valaki. :)
2019. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális méret, van egy rakat ember, aki ugyanez, ne mindig ilyen teutonokhoz hasonlítsd magad. Én se voltam 30 éves koromig alig több 60-nál, csinálhattam, akármit. Aztán utána csoda történt, eredménye lett a gyúrásnak, tömegelésnek, 40 felé lettem már vagy 90 kiló. Mert majd akkor megemberesedsz. Az irigyelt kortársaim viszont akkorák már, hogy nem érik el a hasuktól a cipőfűzőjüket, és súlyos gondot okoz, ha nem alacsonypadlós busz jön, vagy lenn maradnak éjszakára, ha rossz a lift... Én meg most vagyok tökéletes, irigyelhető. Viszont vannak ilyen 190/50-es figurák is kapanyél vastagságú lábakkal... hol vagy te attól? Simán átlagos, normális alkatod van korodhoz képest. Ne ezekhez a túlmért amerikanoid melák disznókhoz mérd magad. Hidd el, ezek 20 év múlva 130 kilós hordók lesznek kivétel nélkül mind, röhöghetsz majd rajtuk, járni alig tudnak.
2019. szept. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ismerősöm is hasonló gondokkal küzdött, csak ő 190cm magasságához volt 58kg... 20 éves korában! Aztán azt a tanácsot adtam neki hogy egyen... Napi 5-6000 kalóriát benyomott és láss csodát mostanra már 120kg... Ha egészséges vagy CSAK ÉS KIZÁRÓLAG AZÉRT VAGY SOVÁNY MERT KEVESET ESZEL! Ha leírnád ide a napi étrendedet egyből látná mindenki, te is, hogy 1000-1200 kalóriánál sokkal többet nem ehetsz naponta, ami egy 1 éves kisgyerek tápanyagszükséglete nagyjából...
2019. szept. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az 1000-1200 kalória azért nem egy egyéves gyerek tápanyagszükséglete :D
2019. szept. 9. 14:26
 8/10 anonim ***** válasza:

De, annyi! Olvass utána! ;)


"1-3 éves kor között az energiaszükséglet 900-1300-1800 kcal/nap"

2019. szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ne legyél má proli csicska, nem egy érettségizett szar vagyok, hogy idehánysz egy idézett szöveget, forrásmegjelölés nélkül.


Azért ennyi az energiaszükségletük, mivel fejlődő szervezetek, illetve nagy részét ki is fossák megemésztetlenül. Ne legyél már proli, értelmesen válaszolj,vagy semmit ne írj.

2019. szept. 10. 18:13
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a proli csicska, miközben azért vagy csont sovány, mert annyi eszed sincs, hogy felfogd, hogy enni kellene? :D

Nyilván nem arra az egy félmondatra alapoztam amit írtam :D De nekem mindegy, egyél továbbra is 1000 kalória körül naponta, aztán meg sírjál itt névtelenül, hogy nem nő a súlyod... Reménytelen eset... :D

2019. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!