Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van bedugulva a fülem?

Miért van bedugulva a fülem?

Figyelt kérdés
csütörtök estére nagyon megfájdult a torkom, a fejem, lázam volt, nem tudtam magam hova tenni olyan szarul voltam. el kezdtem szedni a coldrexet napi 3as adagban. mostmár jobban vagyok, de a bal fülem be van dugulva, tompábban hallok vele. semmi mást nem csináltam vele, még a betegség lefolyása lehet ez? ha ásítok néha kidugul, de utána megint..
2008. nov. 15. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy a nátha ráhúzódott, nekem is elő szokott fordulni.

El kell menni fül-orr-gégészetre, mert lehet kezdődő középfül-gyulladás is!


Mivel a fülben levő nyomáshoz szükséges, hogy a garat tiszta legyen, ezért a garatban képződő cuccok miatt a nyomás a középfülben lecsökken. Ilyenkor napokig (és naponta többször, amikor csak kell)


azt kell csinálni, hogy befogod az orrod és becsukod a szád és fújsz egy nagyot "befelé", hogy egy kis levegő jusson a középfülbe.


Egy darabig újra és újra be fog dugulni, de aztán rendbejön.

2008. nov. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat, azóta jobb lett, nincs vele gond
2008. nov. 19. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!