Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi túlsúly...

Szerintetek mennyi túlsúly van rajtam ezek alapján,190 cm 108 kg? Kóros elhízás 100 kg felett? 17F

Figyelt kérdés

2019. szept. 19. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez még nem kóros elhízás. A BMI indexed közel 30, ami túlsúlyt jelent, 35 fölött lenne az.

73kg-90kg a normál testsúly a magasságodhoz, ez alkat függő, hogy mennyit kell fogynod.

2019. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15-20 kiló. Súlyra pont ennyi vagyok, de csak 183 cm. 114 kilóról indultam, diétával, mozgással 2 hónap alatt lement 5-6 kiló, 90 a cél.
2019. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De akkor ez nem nagy túlsúly, vagy eléggé sok?

Sajnos már gyerekkorom óta kövérebb alkatom van, amit szerintem elörököltem..

Én is 113 kg voltam. Volt egy mandulagyulladásom még áprilisban és ezáltal nem tudtam enni 3 napig szinte semmit. S valahogy lejött 5 kg, még máig se tudom, hogy miért nem híztam vissza.. De örülök neki!


Visszatérve, akkor ez a 108 kg nem olyan sok akkor? Máskor ha valaki megtudja (főleg a soványabbak), akkor azt mondják, hogy én elhízott hájas vagyok.

2019. szept. 20. 08:58
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
A magasságodhoz képest nem nagy túlsúly. Maximum 20 kiló, de abból is ha lemegy 10 már szerintem nem is fog látszani semmi. Neked olyan 140 kiló fölött kellene elkezdened aggódnod (bmi 40). Az meg hogy a soványabbak mit gondolnak hát ki nem szarja le :D nem vagy kövér.
2019. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18 kg .
2019. szept. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez elég nagy túlsúly, főleg, hogy 17 éves vagy. Súlyt tartani sokkal könnyebb, mint fogyni, ráadásul minél idősebb vagy annál hamarabb jönnek fel a kilók.

Nekem van egy trükköm, elképzelem, hogy az mennyi is lehet. Neked a normál súly felső határa, amit meg kellene célozni 90kg, 108-90= 18kg. Én 1,5 literes ásványvízet használok mértékegységnek, ez alapján te két karton ásványvízet cipelsz magaddal teljesen feleslegesen. Gondold el, hogy az mennyi térfogatra, és milyen nehéz.

2019. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló. :D

Köszönöm a kritikát. :-)


Ez a két kartonos ásványvíz nem lehet mindenkinél igaz ebben a helyzetben.


Én is mondok egy példát: van egy 120 kg-os és 180 cm-es ember, akinek szálkás izomzata van ( konkrét példa lehet ilyen testi adottságokkal Arnold Schwarzenegger )

Másik példa: van egy túlsúlyos 120 kg-os és 180 cm-es férfi, akinél magas a súlyfelesleg ( kb. 35 kg )


Ilyenkor a példád nem teljesen igaz. Én azt mondom magamról, hogy ez a 15-20 kg súlytöbbletemben van izom is és zsír is. Ez így hirtelen tényleg soknak hallatszik, főleg, hogy csak 17 éves vagyok.

2019. szept. 20. 21:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá. Nincs rajtad semmilyen karton víz meg semmi XD enyhén dagi vagy, figyelj oda mennyit eszel és lemegy. Ha nagyon rágörcsölsz csak jobban meg fogsz hízni.
2019. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!