Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet vakbelgyulladas?

Ez lehet vakbelgyulladas?

Figyelt kérdés

Par napja ritkán de jobb oldalon belül erzrk valamit de nem faj, ritkán a jobb labamba is atmegy. De nem vagyok biztos benne hogy összefügg.

Ha nincs konkret fájdalom érzés akkor elvileg vakbelgyulladas sem lehet ugye?

Mert ez az erzes figyelmen kívül hagyható



2019. szept. 20. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy az lenne!(nekem volt, nem volt ilyen tünetem)
2019. szept. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A vakbél gyulladás lázzal, komoly fájdalommal, hányással stb. jár.
2019. szept. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendben. Tudjatok utana olvastam, de mégis jobb ha van, aki tapasztalta!

(Persze nem ugy jobb, sajnálom ha volt, bar ne lenne senkinek...!)

2019. szept. 21. 00:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt lázam. Gyomortáji fájdalmam volt 2 hétig folyamatosan. Teljesen olyan égő fájdalom, mint mikor refluxos vagy, rossz testtartással ülsz és egyszercsak égni kezd a gyomrod, ami 1-2 órán belül elmúlik. Nem volt tűrhetetlen, ezért 2 hétig elviseltem, azonban itt már nagyon gyanús volt nekem, hogy valami bajom lehet. Elmentem háziorvoshoz, aki beutalt a belgyógyászatra. Útközben lerobbant a busz, plusz egy órát vártunk anyukámmal. Mire a kórházba értünk, már fájt a hasam bal oldala is enyhén. Azt hitte minden orvos, hogy reflux lesz, mert a jobb alhasam egyáltalán nem fájt. Kivéve egy, aki figyelt az egyetemen és emlékezett, hogy néha ez a gyomor és ellenoldali fájdalom a vakbélgyulladás tünete lehet. Elküldött UH-ra, ahol elcsodálkoztak, hogyan nem perforált még az appendixem ilyen hatalmasra duzzadva a gyulladástól. Hajnalban már műtöttek és amint hozzáértek, szétdurrant. Szóval ennyit a szokványos esetekről. :D

Nem mondom, hogy a tiéd vakbél, de sosem lehet tudni. Ha erősödik vagy terjed a fájdalom, esetleg lázas lennél, akkor érdemes megnézetni!

2019. szept. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!