Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakbélgyulladás? Mit tegyek? 17/L

Vakbélgyulladás? Mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés
2 hete ebéd után hánytam, eltelt pár nap megint. Holnap lesz 1 hete csütörtök reggel arra kelek, hogy szúr a hasam, ez végig kísért estéig. Csütörtök éjjel felkeltem, ordítani tudtam volna a fájdalomtól annyira fájt a hasam. Megmozdulni nem bírtam ilyen erős hascsikarás szerű volt. Péntek hajnalban 7 x hánytam! Reggel elvittek az orvoshoz( addigra már jól lettem) azt mondta diétázzak aznap plusz 1 hétig ne egyek tejterméket. Jött a hétvége tök jól lettem. Tegnap még otthon voltam. Ma hajnalba szintén arra keltem, hogy érzem ugyanazt a fájdalmat csak lightosabban de azért visszaaludni nem tudtam tőle. Reggel felkeltem és ahogy elkezdtem mozogni elmúlt. Az orvos pénteken végig tapogatta a hasam azt mondta nincs semmi.. hát ezek után nem tudom. Komolyan már félek elaludni este, hogy hajnalban megint erre riadok fel..
2017. febr. 22. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj be kórházba hasi sebészetre. Ott rendesen kivizsgálnak és kiderül mi a baj. Amit leírtál, ezzel nem kéne várakozni. Ha van vakbélgyulladásod, akkor az ennyi idő alatt perforálódik és szövődményként lesz hashártyagyulladásod is.
2017. febr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem a gyomorrontás ki van zárva, mert nem szoktam sokat enni, sőt nem is eszek nagyon zsíros kajákat. De akkor mi lehet?
2017. febr. 22. 15:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszod csak az a furcsa, hogy jól vagyok eddig 3 reggel voltam csak rosszul.. 1 hete 2x meg ma..
2017. febr. 22. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló tünetekkel került be párom testvére kórházba, neki is vissza-vissza tért a hányós hasfájdalmas dolog és kiderült hogy cisztája van. Egy ultrahangot megérne csináltatni minél előbb :(
2017. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) de persze bármi lehet, ételintolerancia is pl, érdemes egy ilyet is kivizsgáltatni, ha nem ciszta vagy vakbél. Ne hagyd, hogy lerázzanak az orvosok!
2017. febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A helyedben, már rég a sürgősségin üldögéltem volna...

Ennél kevesebbért odaültem.


Az én háziorvosom is halogat, de legalább azon belül rendes, a gasztroenterológusom, viszont egy "tróger", csak arra jó, hogy a vastagbélrákot kizárja, másra nem.

A sürgősségin lelkiismeretesen kivizsgálják azokat a nagyobb bajokat, ami hasonlót okozhat, aztán, ha nincs semmi komoly bajod, átutalnak egy klinikára.

-nem vagyok orvos-

2017. febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!