Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A merleg szerint nem hiztam,...

A merleg szerint nem hiztam, de en megis ugy erzem, lehetseges?

Figyelt kérdés

Fel evalatt leadtam 10 kilot, 64rol 54 kilora.

Mindennap megmerem magam, es 52.9-54 kiloig ingazik a merleg (ehgyomros merekezes, kicsitt jollakott merekezes, rosszulletig zabaltam merekezes) 😁

Sokaig en eszrese vettem h lecsuszott az a 10 kilo, aztan hirtelen jobban megneztem magam es lattam a valtozast😊

De most mint h ha nagyobbnak latnam a combom es a hasam, de a merleg a szamomra megfelelo 54 kilotol tobbet nem mutat..

Attol meg lehet h hiztam??



2019. szept. 23. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Az izom nehezebb mint a zsír, szóval ha leadsz egy kis izmot és ugyanannyi súlyba felszedsz zsírt simán lehet h nagyobbnak látod.a zsír több helyet is foglal.
2019. szept. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen.


[link]


[link]


[link]


Nézd meg ezeket a képeket. Ezek lányok, akik ugyanannyit nyomnak csak más a zsír/izom %-kuk. Ahogy az előző mondta.

2019. szept. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!