Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy lehetséges, hogy az...

Hogy lehetséges, hogy az egyik orvos szerint 3 szuvas fogam van, de több dokinál voltam és azok egyik sem említette?

Figyelt kérdés
Fájdalom nincs, kis elszíneződés van a fog tetején a barázdában az egyiken, a másik kettő meg rágó fog, szóval éppenséggel lehet is szuvas, de akkor a többi doki miért nem mondta?

2019. aug. 9. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak fogorvosok akik csak tessék-lássék módon végzik a munkájukat, és vannak akik szeretik a munkájukat, és alaposabbak.

Lehet a többi doki úy volt vele, hogy tudod rosszak a fogaid, nem mondja amit már tudsz.

2019. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A fogorvos egy üzleti vállalkozás ugye? Vagyis neki igazából az a jó ha dolgozhat a fogaidon. Ha több doki azt mondja, hogy nem szuvasak akkor valószínűleg nem azok, hiszen különben jól betömnék és elvennék a pénzt. Ebben az esetben inkább az "egyik" orvosra gyanakodnék.
2019. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: de én úgy tudom, h nem rosszak a fogaim :D

2. válaszoló: ere én is gondoltam, csak mégis elbizonytalanodtam.


Mindegy, majd ha legközelebb megyek (szájsebészet miatt), akkor külön megkérem a dokit, h nézze meg nem szuvasak-e a rágóim.

2019. aug. 9. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!