Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért viszket halálosan a...

Miért viszket halálosan a hónaljam?

Figyelt kérdés
Nagyon viszket már napok óta,én hülye meg még ki is vakartam. De nem tudom, hogy imtől lehet. Az izzadásgátlóm alcoholmentes. Borotválom. Valakinek ötlet vagy javaslat?
2008. nov. 16. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
A borotvalas miatt, nekem is viszked mindig!
2008. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Most egy ideig ne használj semmilyen izzadásgátlót, valamint ne is borotváld, mert valószínűleg nagyon érzékeny a bőröd ott, és nem bírta a megterhelést. És borotválkozás után MINDIG használj hidratáló krémet, vagy borotválkozás utáni zselét!
2008. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
52%
Valószínűleg érzékeny a bőröd azon a területen (egyébként is érzékenyebb mindenkinek, csak nem mindenkinek okoz problémát), vagy az is lehet, hogy valami összetevőre vagy allergiás, amiket oda használsz, nem csak az alkohol lehet probléma. Allergia egyik jele a viszketés, nézd meg, milyen összetevőket tartalmaz az izzadásgátlód, vagy ha borotváláshoz használsz valamit, az milyen összetevőket tartalmaz, és nézz utána, hogy okozhat-e bármelyik allergiát.
2008. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ja igen, még valami lehet, hiszen nem rendszeres, csak mostanában vetted észre, nem lehet, hogy valami rovar ott megcsípett? (szúnyog, pók... stb.) A csípésnek nyoma kell lenni, ha olyan van, és az is viszketéssel jelentkezik.
2008. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utánanézek.

Nem hinném, hogy rovarcsípés, mert azt nem tudom elképzelni, hogy mindkét oldalon megcsípett volna:)

2008. nov. 16. 18:35
 6/6 anonim válasza:
Remélem én is, hogy nem rovarcsípés, de engem csíptek már össze nagyon csúnyán minden oldalamon :-) És én allergiás is vagyok a rovarcsípésre, szóval nekem nem csak viszketnek ezek, hanem fájnak is, fel is dagad, és ha a bokámat csípik össze, lábra se tudok állni. Aki nem allergiás, annak csak viszket, de az is elég kellemetlen tud lenni :-)
2008. nov. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!