Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 150 a vérnyomàsom, és zúg is...

150 a vérnyomàsom, és zúg is a fülem? Van valamilyen természetes módszer, amivel lejjebb vihetném?

Figyelt kérdés
Nem szedek vérnyomàscsökkentőt, eddig pont hogy inkàbb alacsony volt a vérnyomàsom, 120 alatt és a pulzusom viszont régóta magas, 100 fölött nyugalmi àllapotban. Nagyon régóta fàj is a fejem, màr reggel, nem tudom emiatt-e , mert mióta elkezdett fàjni, többször néztük és akkor nem volt magas.Sajnos nagyon szorongó alkat vagyok, és depresszióm is van, de màr régen, viszont vérnyomàs probléàm nem volt..Előre is köszönöm!
2019. szept. 26. 20:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Az első mondat nem kérdés akart lenni, bocsi.
2019. szept. 26. 20:06
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, az kimaradt, hogy 28 éves vagyok.
2019. szept. 26. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a pulzusod 100 fölött van és ez rendszeres, akkor menj orvoshoz. Kapsz rá gyógyszert. Semmiképp nem normális állapot.
2019. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam màr vele, egyszer sajnos be is vittek az ügyeletre miatta. Béta blokkolót akartak adni, de mivel folyton àlmos vagyok így is, nem mertem elkezdeni a szedését.
2019. szept. 26. 20:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Bàr volt olyan kardiológus is, aki azt mondta, hogy nem kell szednem semmit..
2019. szept. 26. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Ami segíthet a gyógyszeren kívül vagy inkább mellett, az az életmód változás. Nem írod milyen magas és hány kiló vagy, de ha van rajtad plusz kiló azt lek éne dobni. azt se írod, hogy mennyit sportolsz. Heti 3*1 óra kardió edzés, ami lehet gyors séta, vagy lassu kocogás, de inkább gyors séta kezdetben. Fontos előtte a bemelegítés és a nyújtás. Vigyáz arra, hogy a pulzusod a kardio tartományban maradjon.


De ha már felírta az orvos a gyógyszert, nem poénból tette.

2019. szept. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!