Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több mint egy hónapja fáj a...

Több mint egy hónapja fáj a lábam, nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött ez az egész , hogy a lágyékom fájdult meg ,voltam urológián,nem talált a doki semmi kórosat.

1 héttel később már nem csak a lágyékom fájt hanem a combom is 2 hét múlva már a vádlim is most meg már egészen a talpamig terjedt a fájdalom. A lágyék fájdalom kb másfél hete megszűnt , most viszont az egész jobb lábam fáj

Ortopédia vizsgálat majd csak következő hónap végén lesz.

Senki nem tud semmit , hogy mitől fáj. Orvosom írt fel gyulladáscsökkentőt és fájdalomcsillapítót ,azt 10 napig szedtem , meg egy erős mentolszagú kenőcsöt, de egyik sem használt... Kb a csípőmtől egészen a talpamig fáj, lábujjaimat is nehezebben tudom mozgatni és van amikor annyira fáj hogy csak sántítva tudok menni , de van amikor enyhébb a fájdalom, de mindig visszatér, van hogy a vádlim fáj jobban de van hogy a combom fáj erősebben. Mit tegyek? Esetleg tudnátok ajánlani valami féle kenőcsöt, vagy akármit? Volt valakinek hasonló?



2019. szept. 28. 15:58
 1/3 anarchy666 ***** válasza:
A lábad külső része fáj? A lábfejed melyik részebe sugárzik?
2019. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor nekem a combhajlatban jelentkezett fájdalom, akkor az egyébként semmi kórosat nem mutató röntgenkép és életkorom alapján azt mondták, hogy csípóizületi kopás. Mindenesetre tény, hogy enyhe apró vírusfertőzések során (apró herpeszes kiütések orrcimpán stb.) izületi fájdalmakat mostanában is érzek, szerencsére a diklofenák (Voltaren stb.) segít.
2019. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a combom szinte körbe mindenhol fáj, van amikor hátul , van amikor elől erősebb a fájdalom, lejjebb a térdhajlat és a vádlim meg a lábfejem is, de néha a talpamban is érzem a fájdalmat
2019. szept. 29. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!