Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 Nap után zsíros a hajam, miért?

1 Nap után zsíros a hajam, miért?

Figyelt kérdés
Szóval megmosom pl Vasárnap este akkor kedd reggelre már undorítóan zsíros, főleg ha kiengedett hajjal alszom, de össze kötöttel sem jobb, már nem tudom mit tegyek, próbáltam azt is hogy 1hétig eltolom a hajmosást mert azt is ajánlották és semmivel nem lett jobb, ugyan az :((( wu2vel mosom a tetejét a végét csak balzsamozom, nem tudom mit tegyek ötletek?
2019. szept. 29. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem 1 hét után lesz változás, hanem 1 hónap.
2019. szept. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

válts sampont.

ha a zsírosra való wu2-t használod, azzal csak ingerled, kiszárítja, és zsírosodni akar.

Pl. nekem vékonyszálú a hajam, volumenest használok vagy normál hajra valót. Nem olyan intenzivek, főleg, hogy néha kibírom, hogy naponta mosom, de valami táplálót teszek inkább. Akár olajosat.


Aztán a hajszárítómon fel se tűnt, hogy rossz, már csak nagyon forró levegő jött, de ahogy átváltottam a hidegre/langyos, kitolódott. Most azért akarok már egy újat, de túl forrón azon se használom.

2019. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyszerű úti lapu kivonat vált be, minálunk bármelyik drogériában kapható, de nézd át ezt

[link]

2019. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyszerű úti lapu kivonat vált be, minálunk bármelyik drogériában kapható, de nézd át ezt

[link]

2019. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!