Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zsíroshaj, de nagyon. Mit...

Zsíroshaj, de nagyon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vasárnap mostam hajat de már szinte hétfő este zsíros volt. Ma már káosz. Mit csináljak? De ha már csak ha beakarom állítani, nem tudom normálisan mivel egyből tiszta zsír lesz.

2018. dec. 18. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már feladtam a küzdelmet, minden reggel meg kell mosni hajat, más út nincsen. Sok dokinál voltam, sok tesztet végeztek rajtam, minden rendben van, csak nagyon zsírzik a bőröm. Az kicsit segített hogy nem eszek zsíros és olajos ételeket.
2018. dec. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is 2 naponta mosom. A mosás utáni napon már jól látható a minőségromlás (zsír, elfekvés, néha korpa, stb.), a második napon már ki sem tudok lépni az ajtón, ha előtte nem mosom meg. Nincs mit tenni: olyankor muszáj fél órával korábban kelnem, hogy a mosást, szárítást, hajformázást elvégezzem indulás előtt.
2018. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert rászoktatok a túl sűrű mosásra, azért van. Mindig kicsit sűrűbben, aztán így lesz 1 nap belőle.
2018. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csatrad ***** válasza:

egy jo trukk a durva maszirozas

ha mosaskor kipreseled a hajhagymak zsirjat akkor nyersz valamennyi idot.

ne korommel, csak eros ujjakkal

2019. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vegyél szàraz sampont DM ben lehet kapni és póbàld meg minél jobban kitólni a hajmosàst mert a gyakori hajmosàstól is zsírosodik
2019. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!