Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bal oldalon a csipő és a...

Bal oldalon a csipő és a borda közötti részen éles fájdalom jelentkezik bizonyos testhelyzetben, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Az igazsághoz hozzátartozik hogy nehéz fizikai munkát végzek,lehet hogy "csak" megemeltem magam,izomhúzódás lenne?Olyanok válaszát várom akik szenvedtek hasonló problémával.

2019. okt. 1. 07:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Pont ott szokott fájni nekem is, illetve inkább a borda alsó részén, és nehéz eldönteni, hogy kívül, vagy mélyebben van a fájdalom.

De mivel ez kb 10 éve megy így, már nem aggódom nagyon miatta, gondolom ha valami szervi gond lenne, már nagyobb gond lett volna belőle.

Egyszer egy orvos (nem szakorvos, üzemorvos) azt mondta, hogy ott a vastagbélnek van valami kanyarulata, ami szokott érzékeny lenni. De egyáltalán nem biztos, hogy igaza van.

Viszont olyan volt már nekem is, hogy élesebb lett a fájdalom és vissza tudtam vezetni arra, hogy előző nap feltettünk egy ajtót a helyére, tehát emeltem is, meg ugye egyensúlyozgattam is, tehát meghúzódhatott.

Azért a fájdalomérzet nagyon szubjektív, nekem sajna nagyon alacsony a fájdalomküszöböm, ha neked ez fennáll tovább mint pár nap és tényleg élesnek érzed, menj el vele háziorvoshoz, az már nagyjából belövi, hogy mi van azon a helyen.

2019. okt. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!