Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Farokcsont fájdalma egy...

Farokcsont fájdalma egy bizonyos ponton. Korábban volt pilonidalis cysta. Összefügghet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Korábban volt egy pilonidalis cystam,amit lézeresen eltávolítottak Sopronba. Nem tudom lehet-e köze ennek ehhez.Akinek volt ilyenje nyilván tudja,hogy hol helyezkedik el. Fenn a farpofák között a csontnál. Most sokkal lejebb fáj,főleg nyomásra..vagy ,ha úgy ülök rá.Tehát egy pontra helyeződik a fájdalom a volt cysta alatt jóvalKissé a bél felett.

Megvagyok íjedve,hogy mi lehet a baj. Orvoshoz csütörtökön tudok csak elmenni. Már lassan 2 hete fenn áll.Orvos tanácsolta,hogy ha nem múllik,akkor 2 hét múlva menjek vissza.

Előzőleg antibiotikumos kezelést kaptam torokgyulladásra és azután jött elő a lenti fájdalom.

Valakinek hasonló?


28/N



#ciszta #farokcsont fájdalom
2018. jún. 9. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Sebészeten dolgoztam évekig. Sajnos ez egy olyan dolog amit akár többször is kiújulhat, így sajnos benne van a pakliban, hogy ismét ez a gond.
2018. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szervezet működésében minden, mindennel összefügg! Vizsgálat nélkül nem lehet tudni hogy mi lehet a dolog hátterében.
2018. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

cisztához hasonló dudor nincs meg semmi váladékozás,mint,ami volt a cisztával korábban,teljesen sima ott a bőr

:(

2018. jún. 9. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!