Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mióta rendszeren futok feltűnt...

Mióta rendszeren futok feltűnt, hogy a fejem sport közben sokkal jobban izzad, ez normális?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok izzadós típus egyébként. Futás közben tiszta víz lesz a hajam, és most már szobakerékpározás közben is. Nem emlékszem, hogy korábban lett volna ilyen problémám. Szó szerint verejték cseppek folynak le a halántékomon.
2019. okt. 4. 11:44
 1/2 anonymousreview60 ***** válasza:
Igen. Egyénfüggő.
2019. okt. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen normális.

Ahogy mozog az ember és a teste hozzászokik a fokozott izzadáshoz, úgy nyílnak meg egyre jobban a pórusok ilyenkor.


Én egy időben olyan kondiba jártam, ahol benne volt a szauna ezért heti 5-ször szaunáztam. Pár hét után már a sípcsontomon is izzadtam! Soha életemben még egy izzadság cseppet sem láttam a lábamon, de egy idő után már kiült a víz a combomra, a sípcsontomra, mindenhova. Teljesen normális.

2019. okt. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!