Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy kell aludni egy anatómiai...

Hogy kell aludni egy anatómiai párnán?

Figyelt kérdés

A, [link]


vagy


B, [link]


Tehát háton fekvésnél az alacsonyabb vagy a vastagabb részének kell lent lennie?



2019. okt. 7. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Esküszöm, ezt a kérdést én is fel akartam már tenni. :D


Egyébként ami engem illet, én alapból a B változatot használtam mindig. Aztán egyszer felhívták rá a figyelmemet, hogy rosszul csinálom. Akkor megpróbáltam utánanézni, rákeresni, de én is ilyen egymásnak ellentmondó képeket találtam csak a neten. Szóval azóta nem tudom, melyik a helyes módszer. Közben kipróbáltam a másikat is, de nekem továbbra is a B változat a kényelmesebb. Bár lehet, csak azért, mert már annyira megszoktam.

2019. okt. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak aztán majd ne felejtsetek el szólni az agyatoknak, hogy éjszaka ne forgasson titeket. Már csak azért sem, mert hagyján, hogy akkor nem lesz hatékony, de amelyik párna egyik irányból nagyon kényelmes, az annál kényelmetlenebb más pozícióból.
2019. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tutu
2019. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!