Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gyógyszertárban kiadnak...

A gyógyszertárban kiadnak tesztoszteron hormon növelőket kamaszoknak?

Figyelt kérdés
Orvosi papir nélkül
2010. júl. 16. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó, persze, hogyne! :))) Ne hülyéskedj már, ez nem játék. A hormon nem vaníliáscukor, hogy csak úgy odaadják.
2010. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

persze, még morfiumot is ....hüjegyerek...


egyáltalán mi a francnak neked tesztoszteron?

2010. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hüjegyerek

előszőr is én lány vagyok, nem nekem kell, hanem a tesómnak és megkért, hogy vegyek neki, mert neki biztos nem adnának, mivel ő 17 , én meg 22 vagyok

Hogyan lehet ilyesmihez jutni akkor ?

2010. júl. 16. 10:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek kell neki? Menjen a háziorvoshoz, és ha orvosi oka van, ő fel fogja neki írni. Ha meg nem, akkor te se vásárolgassál neki ilyeneket, mert nem jó ezzel játszani.
2010. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, bocsi, de neked sincs több eszed 22 évesen, mint egy nagycsoportos óvodásnak... Mégis mit a túrót gondoltok, hogy működik ez?! Van egyáltalán bármi fogalmatok az ember hormonális működéséről, anatómiájáról? El tudjátok képzelni, hogy milyen károkat okozhat az orvosi felügyelet nélkül szedett hormon?????


Mondd meg az öcsédnek, hogy olvasgasson utána, hogy hogyan kell táplálkozni, ha gyúrni és izmodosni akar, esetleg milyen táplálékkiegésztők vannak kimondottan erre.


Megáll az ész, komolyan...

2010. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Nem vagyok hüjegyerek



Ez jó. :-) A hülye ugyanis elipszilonos jé. :-)

2010. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha öcséd mániája ennyire a tesztoszteron körül forog, akkor vegyen ilyet (vagy vegyél neki):

[link]


De ez még nem lesz elég ahhoz, hogy izmos legyen, mármint ha erre megy ki a játék.

2010. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!