Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógyszertárban steroid...

Balazs00xx kérdése:

Gyógyszertárban steroid készítmény mint kox?

Figyelt kérdés
testépítéshez használatos steroidokat árulnak patikában? ez igaz?
2011. aug. 9. 12:10
 1/8 bix ***** válasza:
persze. szteroidokat elég sok betegségre kell szedni. de nem fogják neked felírni orvosok, egyébként vénykötelesek.
2011. aug. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

kórházi dolgozó vagyok, az orvosok felírják amit szeretnék jób vagyok velük :)


szóval érdekelne hogy mik ezek a készítmények pontosan és mellyiknek milyen hatása van..?!?

2011. aug. 9. 12:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha olyan baromi jóba vagy az orvosokkal, akkor miért nem kérdezed meg tőlük:

Egyébként sok szteroid tartalmú gyógyszer van. Pl. akármennyire hihetetlen, a fogamzásgátló is az.

2011. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bix ***** válasza:
talán kérdezd meg az orvosokat... ilyen kérdés alapján nem gondolom hogy genetikai határaid feszegetnéd már, innentől én tuti nem asszisztálok ehhez.
2011. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

egyenlőre még csak gondolkozom rajta, és neten árult szarokat nem akarok venni aminek a 90% kamu, szar, vagy épp nincs benne semmilyen hatóanyag !

Ezért a kérdés de a válaszokból ítélve nem tudjátok ti sem pontosan a választ a kérdésekre.. hogy mivel mire mennék ha használnám

2011. aug. 9. 13:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Mint írtuk, gyógyszertárban vannak szteroid készítmények. A fogamzásgátlóban lévő anyagok is szteroidok, de vannak szteroid tartalmú krémek is pl.

De ezek nem alkalmasak testépítésre nyilván. Gyógyszertárban biztosan nem kapsz semmi ilyen készítményt. Ha szerzel is vhonnan, csak magadat cseszed szét. Majd nem áll fel a farkad meg hasonlók.

De hát használd csak nyugodtan, ha ennyire hülye vagy:D

2011. aug. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bix ***** válasza:

kedves kérdező: szerinted a fekete piacon kapható tesztoszteron származékok eredetileg a fekete piacra készültek? oda gyártják őket? a hamisítványok kivételével persze... nem.


jelentős részüket megkapod a kórház patikájában is. pl stanát simán kaphatsz kóros vérszegénységre ha másra nem reagál a beteg, vagy androgén hiányos férfiaknak írják fel ha a here működése nem megfelelő. egy mezei patikában persze nem sanszos hogy kapsz, hiszen ezeket orvosi felügyelet mellett alkalmazzák, de a kórházban azért előfordul bármi amit a feketepiacon beszerezhetsz...


ennyi. a szteroidok jelentős része elsősorban orvosi célt szolgál.

2011. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen a kórháznak is van patikája , bár még nem kérdeztem de kétlem hogy stanát lehetne kapni itt .. de a következő héten rá fogok kérdezni mivel most szabadságon vagyok..

és ismét megemlítem hogy csak gondolkotam rajta , illetve érdeklődök !!

2011. aug. 9. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!