Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggeli fésülködéskor normális...

Reggeli fésülködéskor normális 50-60 hajszál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mar regota megfigyeltem, hogy mikor felkelés után reggel fésülködök, bőven marad a haj a fésümben (40-50-60 hajszál között mozognak a mennyiségek), de ha ki van engedve a nap folyaman a hajam, és este is fésülködök közel sem éri fel ez a mennyiség a reggelit, olyankor csak 10-15 szál szokott a fesuben maradni már. Viszont ha reggel megfesulkodok szinten, es ossze kotom egesz napra a hajam, es este kiengedem, megint egy 30-40 szal mennyiseget fesulok ki ujra lefekves elott?


Ez normalisnak szamit?


Jaa es ha kiengedve van egesz nap, akkor ha bele is turok napkozben, sosem ragadnak hajszalak a kezemen, vagy csak 1-2-3 szál


Elore is koszonom a valaszokat!


21/L



2019. okt. 10. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:

"Hajunk folyamatosan megújul bizonyos időszakokban, főként ősszel és tavasszal intenzívebb hullást is tapasztalhatunk. Komolyabb problémára azonban csak akkor kell gyanakodnunk, amikor napi 60-100 hajszálnál is többet veszítünk, és a kihullottak helyére nem nőnek újak. Ilyenkor a hajkorona ritkulását érzékelhetjük."

[link]

2019. okt. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem jó összekötni, gumizni a hajat, ettől is hullhat, de nekem 1-2 szál szokott csak kijönni fésülködéskor, és hajmosáskor is legfeljebb 4-5 szál. Úgy tudom napi 70-100 hajszál kihullása még nem kóros.


Persze évi egy vérvétel ajánlott, hogy nincs-e gyulladás a szervezetedben.

2019. okt. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A hajkoronam nem ritkult, a valaszto vonalam sem lett szelesebb, ugyan olyan kis vekon, csik, mint regen vagy akarmikor maskor, hatul, meg elol vannak azert rendesen baba, hajaim.

A fodrasz mindig azt mondta, hogy nem hullik.

Csak, ezt eddig igy nem tudtam:)

Nagyon koszonom a, valaszokat! :)

Am laborom nem reg volt, ott is, minden, rendben, volt, fogaszatra is jarok rendszeres, ellenoriztetesre

2019. okt. 10. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!