Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy hiperhidr...

Honnan tudhatom hogy hiperhidrózis betegségem van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, a lényeg annyi, hogy elképesztő mennyire izzadok az arcomon,halántékomon, hátamon, fülemen és amellett, a fülem mögött. Rettentő rossz érzés , hogy tesi órákon csak én izzadok meg, mindenki elitél emiatt. Honnan tudhatom hogy hiperhidrózis betegségem van, és nem azért izzadok ennyire mert egy hájpacni vagyok?

2019. okt. 10. 16:44
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem csak a súly miatt lehet az izzadás, egyébként első körben elektromos kezelést szoktak javasolni, ha az nem válik be, akkor legvégső esetben az egyik ideget átvágják és megszűnik, bár az inkább csak a hónaljra vonatkozik.
2019. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem volt műtétem, előtte sok vizsgálatom volt, hiszen a túlzott izzadást sok minden okozhatja. 3 éves korom óta volt nekem és évekig tartott mire a műtéthez került a sor. Elég sok mindent tudok mondani róla. A műtét eléggé egy végső megoldás és csak úgy nem csinálják. Ha gondolod irhatsz és beszelhetunk róla. (egyébként kivalto ok lehet a pajzsmirigy, szív stb...)
2019. nov. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!