Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Időről időre tenziós fejfájás...

Időről időre tenziós fejfájás kínoz, és már nagyon zavar. Esténként tör rám jobban, és aznap már semmit sem tudok csinálni. Valakinek hasonlója volt már?

Figyelt kérdés

2019. okt. 10. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Tenziós fejfájásra beveszel valami jó kis fájdalomcsillapítót, megpróbálod kiiktatni a stresszt amennyire lehetőséged engedi és levezetni a feszkót. Máris használhatóbb vagy.
2019. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt próbálom én is, használ is, de teljesen csak másnapra jövök helyre.
2019. okt. 10. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Neurológus diagnosztizálta? Ha nem, azért érdemes elmenni. Vérnyomás rendben van a fejfájás alatt? Folyadékot iszol rendesen? Látásoddal nincs gond?

Egyébként ha a tenziós fejfájás gyakran jelentkezik, lehet rá megelőző gyógyszert szedni, ami ritkítja a fejfájásokat, de lévén, hogy ezek antidepresszánsok, az első pár hétben le tudják tompítani az embert.

2019. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, a neurológusra még nem is gondoltam, a körzetire abszolút nem lehet számítani sajnos. A vérnyomásom inkább alacsonyabb szokott lenni, a víz pedig nekem önmagában sosem segített fejfájással szemben. Nagy stressz után szokott kezdődni nálam, de sokszor mostanság a semmitől is előjön. Látásproblémám sincs igazából, csak elfárad a szemem egy idő után.
2019. okt. 11. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!