Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A ventillátortól szokott az...

A ventillátortól szokott az ember feje fájni? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég vettünk és azóta fáj a fejem majdnem minden nap, lehet hogy a ventillátortól?
2010. júl. 16. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is szokott tőle fájni... De hát ilyen kánikulában muszáj járatni, mert akkor megsülök. Szóval inkább fájjon a fejem, max ha már nagyon elviselhetetlen, beveszek egy fájdalomcsillapítót.

Amúgy lehet h azért fáj, mert a fejedre irányítod? Inkább fejmagasság alatt járasd ;)

2010. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott. Fej alá irányítás jó ötlet.:)
2010. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a szemem van most bedagadva ... :((
2010. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha huzatot kapsz, akkor fájdul meg. Fogóra állítsd a ventillátot, ne fújjon állandóan, és ne is célozd meg vele a teljes tested (az ízületeid is megfázhatnak tőle, akáhogy is hangzik). Nekem homloküreggyulladásom lett tőle két hete, ne akard te is harminckilenc fokos lázzal a negyven fokban a kórházi szakrendeléseket kivárni, meg röntgenre szaladgálni. Elég "veszélyes" a ventillátor, csak óvatosan és módjával szabad használni. :)
2010. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!