Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kokainra mennyi idő rászokni...

A kokainra mennyi idő rászokni, ha az ember felszippantja, nem pedig lövi?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm elkezdett kokaint szívni, néha kimaradnak hetek, de néha egy héten minden második, harmadik nap. Azt mondja neki nem jön be, de valamiért mégis csinálja. Érdekelne, hogy ez akkor 'agyi' függőség, vagy miért csinálja?
2011. okt. 24. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
pszichikai függőség már az első alkalom után kialakulhat. Fizikai pár hónap után. Valószínüleg ő már a fizikai függőségnél tart
2011. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De mondom, tudtommal nem remeg érte, ha három hétig nincs, akkor nincs. Ha van, akkor szívja, pedig elvileg rosszul van tőle. Számomra érthetetlen, teljesen tönkre teszi magát.
2011. okt. 24. 16:41
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Üdv.

Én is úgy vagyok vele mint ismerősöd, ha nincs nincs.

Annyi az egész hogy nem kell túl gyakran tolni, 2-3 hetente 1 csík.

Meg lehet álni!!!!!!!!

2011. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
en volt amikor minden nap, aztan egy honapig semmi, aztan egyhonap megint semmi, utana minden masnap, harmadnap, megint egy honap szunet, utana 2 het alatt 3 x, most megint nem csinalom egy honapig, de am szeretnek mar leallni vele.de ne egyszeru es eszre se vettem h mar az vagyok mert mindig azzal hittegetem es hitegetem magam, h de hat nekem ha nincs hat nincs, csak kozbe rajottem ezzel csapom be magam, mert amikor megint van, megint racsapok...ehhhh, megette a fene az egeszet.
2012. ápr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Észre sem veszed és magávalránt..
2012. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Felszippantod és pár perc után elkezded érezni azt a vibrálást az agyadban és onnantól kezdve a rabja leszel.
2012. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 peruiannew válasza:

Aki egyszer jót szív azonnal rá is áll.

Pl.:nekem van 90-es kövecském, mondjuk nem itthonrol veszem:-)

Azt 2.ra a golyómról is lenyalod, mindegy mit mondasz.Haverod nem jólvan a sok bi dealer a végsökig csapja aztán jó ha van bent 18- max23% cocain. A többi meg méreg.

Én észrevettem ha van rá zséd, ès csinálsz 1-2-3-4-5túrát akkor megunod. Azok a haverjaim akik csórók, sokkal jobban rá vannak állva mint én.Ezért mindíg adok nekik jót és van aki már rá is unt. (125 €/g

2014. máj. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 z. f. válasza:
Na és így majdnem 8 év elteltével mit mond az élet? Rászokott? Vagy nem szokott rá? Tartjátok még egyáltalán a kapcsolatot?
2019. ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
erre én is kíváncsi vagyok! :D
2019. júl. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Halljuk :D
2020. júl. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!