Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas pulzus mozgas hiany miatt?

Magas pulzus mozgas hiany miatt?

Figyelt kérdés

eszre vettem hogy altalanosan magas a pulzusom, 90-110 kozott, nem folyamatosan, ez az ami erdekes. van hogy egy egesz napig ennyi, van olyan nap hogy 70-85 kozott van.


24f, korabban viszonylag aktivan sportoltam, azota viszont irodai munka miatt, nem hogy megcsappant a mozgas mennyiseg, de 0 lett, es felment 15 kg is pluszba, en ezt tartanam az egyik fo oknak. mozgas utan hosszasan magas marad a pulzusom orakon keresztul, e a kozerzetemmel nincs gond, jol erzem magam, ha nem mernem fel se tunne. a problema hogy szerintem mar egy stressz alap is jarul hozz, mert kb amint merem mar gyomor idegem van, feltetelezem hogy ez se segit.


vernyomasommal nem igen volt gond soha, azonban mostanaban viszonylag kicsi, 105 korul, de van hogy 100 alatt. a csaladban mindenkinek kicsi a vernyomasa, szoval ez nem lenne annyira meglepo. a pulzuom a mozgast leszamitva semmi nem befolyasolja, vagyis hiaba iszok kavet ugyan ugy marad.


szerintem leginkabb a stressz miatt es a plusz suly es a mozgas hiany miatt lehet...


valakinek tapasztalat? nem tavgyogyitast kerek, ha a mozgas visszaiktatasa es a fizikai allapotom javitasa nem segit orvos lesz, de nem szeretnek gyogyszert szedni esetleg kezelest kapni, addig amig az egyertelmu dolgokat nem szuntettem meg.



#pulzus #tachycardia #magass pulzus
2019. okt. 14. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:
labor, ekg kellene, meg fogyni és mozogni.
2019. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!