Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől ilyen a bőröm?

Mitől ilyen a bőröm?

Figyelt kérdés

[link]


Csak ezen az alkaromon, full száraz. Pedig használok testápolót, babaolajat is. :O Epilátorral szőrtelenítek.


2019. okt. 18. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok bőrgyógyász, de ez ekcémának tűnik.
2019. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ekcémától nem marad ilyen "tiszta" a bőr. Mondjuk én sem zárom ki, de az esetek többségében eléggé vöröses és annak a teteje hámlik. Itt viszont ennek semmi jele. Nem kentél rá véletlenül valamilyen vegyszert? Mondjuk domestost, fehérítőt? Takarítottál és odakaptál, mert viszketett... Ez valamilyen külső irritációnak tűnik. Tehát vagy valami megmarta, vagy "felsértette". Persze nem zárok ki én sem semmilyen bőrproblémát, én sem vagyok bőrgyógyász. Ha régóta fennáll, érdemes megnézetned.
2019. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


bekentem babaolajjal, most normális. Napfényben úgy néztem ki, mint egy leprás :O Ez hámlás volt egyébként.

2019. okt. 18. 18:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Domestoshoz nem érek, csak a wc-be használom. Ugyanazokat használom, amiket eddig. Igazából tisztítószer, csak mosogatószer ér hozzá és jobb kezes vagyok, ez pedig a bal. Furi, mert elég sokat iszom. Mármint vizet. :D
2019. okt. 18. 19:33
 5/5 A kérdező kommentje:

Jah, ma láttam a kocsiba beszállva, tegnap még nem volt ilyen. Mióta bekentem normális. Viszont a lábszáram is hasonló, de negyed ennyire sem vészes.


köszönöm a segítséget

2019. okt. 18. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!