Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Táppénz de hogyan?

Táppénz de hogyan?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és életemben nem voltam még táppénzen. Viszont most annyira ledöntött egy betegség a lábamról (láz köhögés nátha stb. ) hogy muszáj vagyok ma elmenni a háziorvoshoz. Azonkívül hogy elmondtam neki hogy mi a baj és megnéz, ő fel ajálja a táppénzes papírt? Vagy nekem kell jeleznem hogy szeretném? Csak mert nem akarok “lógósnak “ tünni... :D Nyilván látni fogja hogy tényleg beteg vagyok ... lehet hogy hülye kérdés bocsi csak tényleg nem voltam még nem tudom hogy megy ez. Viszont a munkahelyemre mindenképpen szükségem van rá hogy bevigyem.
2019. okt. 21. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Általában meg szokták kérdezni, hogy szükség van-e táppénzes papírra. Ha mégsem, akkor szólj nyugodtan.


Ugyan miért tűnnél logósnak, ha életedben először leszel táppénzen?

2019. okt. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom kellemetlen az egész maga ez a Táppénz fogalom frusztrál szerintem :D
2019. okt. 21. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Amúgy az évi első 15 napra betegszabadság jár, nem táppénz.


Most jobban érzed magad? 😂

2019. okt. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem most összezavarodtam... Nekem a munkahelyemen azt mondták hogy táppénzes papírt vigyek *.*
2019. okt. 21. 08:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Táppénzes papírt ad az orvos, az alapján számolják el a beteg szabadságot.
2019. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!