Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok nektek ha műk=oröm van...

Lányok nektek ha műk=oröm van rajtatok és ha nagy szügség rájön valakire akkor hogy szoktátok elvégezni a dolgot?

Figyelt kérdés

2019. okt. 21. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, de pont úgy, mint műköröm nélkül.
2019. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem muszáj a körömmel, elég a tényérrel. Bár nekem sincs... de nálunk is mindenki erre kíváncsi. Szerintem a tampon felhelyezése százszorta rosszabb :D
2019. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy műköröm miben befolyásolja a “szükség” elvégzésének műveletét?!
2019. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,miért gondolják egyesek, hogy ujjvéggel,körömmel vájja az ember a segglyukát. Sem mű, sem saját körömmel nem kell belenyúlni.
2019. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha valakire rájön, én még akkor is elküldöm őt a retyóra, ha műkörmöm van, nekem oda ne szarjon!
2019. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mégis teljesen máshogy elvégeznia dolgát valki az nem zavar egyáltlán ha esetleg valmi bulin necces lehet el kel menni szügségre hogyan végzi el dolgát máig nem értem hát rendesen zavar az műköröm szeritem t=obbet érne ha bevezetnének műk=orömadot nem lenne annyi plázacica

sem !

2019. okt. 22. 15:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Te igazán intelligens lehetsz, a felét nem lehet értelmezni annak amit mondasz. Szóval akinek műkörme van az plázacica?

Nekem például van diplomám, jó munkám és tádámmm műkörmöm van, mert a sajátom olyan gyenge, hogy fél centit se tudom megnöveszteni, húsig letörik. De ez miért is zavar téged?

Nem tudom miért gondolod azt, hogy a körmünkkel töröljük a sggünket.

2019. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi ez a műköröm kattanás egyeseknél. Egy jó műkörömmel szerszám nélkül cserélsz gumit a kempón, rakass inkább magadnak is, ha már az írástudással ilyen durván tiszteletben tartjátok egymást!
2019. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát alap dolog ,hogy aki műk=ormös az pláczacia inkább igen azt a kérdést kelet volan feltenem hogy hogyan lehet benne mosogatni nem azvar az ?? letör¨ik?? én egyáltalán bele se lehet gondolni !!!
2019. okt. 22. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!