Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrsövény mütétet hány éves...

Orrsövény mütétet hány éves korban lehet elvégezni? 13,15, vagy 18 éves korban ellhet e végezni? Mert ugy olvastam gyereknél nem lehet. Igaz ez? Ha nem lesz mütét milyen dolgok történnének? Milyen negativ betegség alakulhat e még ki miatt?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a váaszokat, irjatok mert nagyon fontos lenne.

2018. aug. 22. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves kortól lehet, de nekem 22 évesen műtötték, a "kalapálós" módszerrel. Nekem orrpolipom alakult ki miatta, valamint volt orrkagyló nagyobbodásom is. De nem volt érdemes megcsináltatni, mert pár év múlva visszanőtt.
2018. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0 éves kortól. 13, 15, 18 évesen igen. Nem igaz, hogy nem. Ha nem lesz akkor sem lesz semmi extra, csak nehezebben kap levegőt, bár ez függ attól, hogy mennyire van az orrüregre és az a száj és szemüregekre hatással. Negatív betegség? Miért van pozitív betegség is?
2018. aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!