Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy strokem volt?

Lehet hogy strokem volt?

Figyelt kérdés
A kozmetikusnal feküdtem, egy pillanat alatt nagyon rosszul lettem. Azt hittem mindjárt elajulok. Mivel ez 7kor volt, és én 1kor ettem utoljara, cukor leesesre gyanakodtam.Megmertem,5.2.Oke,tehat nem a cukor. A bal karom és labam zsibbadt, gyengeség érzésem volt és ájulás közeli érzésem.. Vérnyomásom gyorsan megmertuk, fel ugrott 180ra. Ettem pár falatot tk kekszbol, ittam sok vizet, kimentem a levegőre, egyre jobban lettem, haza tudtam vezetni. Most aránylag jól vagyok, bár érzem kicsit hogy nem oké valami, nem szédülök, nem fáj semmim, de ez az enyhe zsibbadás, vagy inkább gyengeség érzés megmaradt a bal kezemben és labamban. Karjaimat fel tudom emelni, ha mosolygok nincs bénulás az arcomon, nem húz félre a nyelvem. Szerintetek strokem van? Úgy lefekudnek pihenni, de félek hogy nem kelek fel többet..

2019. okt. 22. 20:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon féltem és remegtem is. Lehetséges, hogy panikroham jött rám? Tényleg azt hittem, hogy végem.. Sosem volt még pánikrohamom, nem is tudnék róla hogy panikbeteg lennek..nem tudom.
2019. okt. 22. 21:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez még enyhe stroke sem volt .
2019. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor mi lehetett? Meg mindig zsibbad a bal labam és kezem😣
2019. okt. 22. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Tán vezetés helyett orvoshoz kéne menni, ha rosszul vagy, nem embereket veszélyeztetni
2019. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor jobban voltam, és mivel egy kis falu szeruben élünk,egy árva lélekkel sem találkoztam az úton. Ha rosszul lettem volna még akkor is, nem ülök volán mögé.
2019. okt. 22. 22:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!