Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » éh gyomorral kellett mennem...

éh gyomorral kellett mennem vérvételre, cukorvizsgálatra, de éjszakás voltam előtte, és baj az ha én négy órával előtte megettem egy fél szendvicset?

Figyelt kérdés
4 előtt csak pár szál ropit ettem meg vizet ittam, és kb 8 kor vettek vért
2010. júl. 16. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem baj. De miért nem akkor kérdezted meg, mikor levették a vért?
2010. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én munkaalkalmasságira mentem és totál elfelejtettema vérvételt úh egy órával előtte jól bekajáltam meg bekóláztam fagyiztam, mégse volt semmi zűr.
2010. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valami nem stimmelni, akkor ezt majd mondd el az orvosnak is, aki a vérvételre beutalt! A vércukorszinted magasabb lehet így.
2010. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"egy órával előtte jól bekajáltam meg bekóláztam fagyiztam, mégse volt semmi zűr."


Milyen zűr lenne? Az eredmény lesz más.

2010. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elvileg kajálás után két órával megemelkedik az inzulin szint, és olyankor inkább leesik a cukor, de ha nem eszem akkor meg elötte esik le, valaki azt mondta elég, ha négy órával elötte nem eszek semmit, de vizet azért ihatok :)
2010. júl. 17. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!