Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki?

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Méhnyak rákkal műtöttek 3 hete. Ma az orvosom mondta, kell utókezelést kapnom (kemoterápia). A kisfiamnak hogyan mondjam ezt el? A felnőtt lányom tud mindent, de a kisfiam nem. Nem akartam hogy megzuhanjon, viszont úgy érzem itt az ideje hogy beszéljek vele. Hogyan közöljem vele ezt a dolgot? 14 éves. Kérlek azokkal kíméljetek hogy te vagy az Anyja, te tudod hogy kommunikálj a gyerekeddel.
2019. okt. 24. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy ide leírtad. Nem 3 éves, hanem 14.

Gyógyulást kívánok.

2019. okt. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogy a lányodnak is elmondtad. Tényszerűen. Egy 14 éves meg tudja érteni.
2019. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 14 már nem olyan pici, meg fofja érteni.
2019. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A lányomnak könnyebb volt elmondani, mert ő 23 éves. Azért félek, mert egyedül neveltem őket. A fiam könnyen megzuhan néha dolgoktól. Ezért tettem fel a kérdést.
2019. okt. 24. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!