Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csípés a térdhajlatban?

Csípés a térdhajlatban?

Figyelt kérdés
Még nyáron keletkezett a térdhajlatomban egy duzzanat (kullancsra gyanakszom, mert akkor egy kiálló fekete valamit láttam a közepében, amit sikerült nagy nehezen csipesszel kiszednem). Lehet, hogy egy része beszakadt, de miért nem lökődött ki azóta a többi? Reméltem hogy idővel elmúlik, de még most is megvan. Pici, lapos, viszonylag kemény, de időnként eléggé viszket, és most már aggaszt. Valakinek volt már ilyen? Szerintetek mi lehet ez és hogy lehetne elmulasztani? Előre is köszönöm a válaszokat!!

2019. okt. 25. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz, mert ha kullancs akkor lehet hogy fertőzött.
2019. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy?
2019. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az nem lehet, hogy szőrtüszőgyulladás? Nálam elfordult már ilyen pont a térdhajlatban, hát ne tudd meg, mit szenvedtem, amíg kibányásztam azt a szőrszálat, meg amíg begyógyult... :(
2019. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig nem akartam dokihoz fordulni ilyesmivel…. Kullancs encephalitis ellen hál’ Istennek be vagyok oltva, úgyhogy emiatt nem annyira aggódom, a Lyme-kórnak meg mások a tünetei a leírás szerint. Tudom, hogy pl. egy bögölycsípés is akár el tud úgy fertőződni, hogy komoly antibiotikumos kezelés kell, de ez eddig nem tűnt olyannak. Szőrtüszőgyulladásom már volt, bár pont azon a helyen nem, az tényleg rémes, de nem egészen ilyen mint ez amit most nekem van…
2019. okt. 25. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!