Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lábszárfájdalom új csizma...

Lábszárfájdalom új csizma miatt. Nem magassarkú! Elmúlik majd?

Figyelt kérdés

Új csizmát vettem.

Eddig sportcipőben jartam. Trgnap 3-3.5 órán át voltam bent a városban, sétáltam rendesen ( én mindig gyors tempóban sétálok, vásárolok, megyek boltba stb mint amikor az emberek sietnek reggel.pl metróra hogy beérjenek munkába. )


Estére nagyon fájt mindkét lábszáram, de leginkább a jobb oldali lábszár. A sípcsontom illetve körülötte.


Nem magassarkú a csizma, nem is telitalpú! Pici, visszafogott 3-4cmes sarka van.


A boktban ugye csak 10 percre volt rajtam ott nagyon kényelmesnek tűnt.


Egyszer jártam így 2 eve, vettem egy csizmat a deichmannban, de annyira fájt tole a lábszár elülső része hogy úristen... persze nem vették vissza a boltban ( 12 ezer forint volt)

Így vesztettem kb 12.000 ftot.. kesobb eladtam 3000ert..


Ezt az új csizmát is 10ezerért vettem. Anyagilag nagyon le vagyok égve, de a csizmán nem merek spórolni mert nagyon fázós vagyok télen és könnyen fel is fázok.


Nem igazán engedhetem meg magamnak hogy újat vegyek...


Mit tegyek?

Labbetet segíthet? Vagy el fog múlni simán a fájdalom, csak új a cipő és szoknia kell a lábamnak?


( ui.: regebben bokasullyedesem volt.

A csizmat tuti nem veszik vissza hisz mar hordtam utcan.. )

25/l



2019. nov. 2. 18:05
 1/3 A kérdező kommentje:

Annyi még megjegyzésként, hogy sose hordok magassarkút! Évi 1x max, karacsonykor de sokszor még akkor se. Nem is tudtam benne sosem menni..

Nekem 5 cm sarok már magas és kényelmetlen.


Mindig sportcipőbe jarok nyáron vagy lapos szandálban.

2019. nov. 2. 18:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Más a lábak állása.Az izmok másként viszonyulnak.

A lábaknak ehhez fokozatosan kell hozzá szokni .

2019. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kicsit hagyd a lábad regenerálódni.

Aztán ha már jobb, viseld rövidebb ideig és lassulj le! Nem egy több órás erőltetett menettel kell elkezdeni hordani egy új lábbelit, még egy túrabakancsot sem.

2019. nov. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!