Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A lúdtalpbetét hordása miatt...

A lúdtalpbetét hordása miatt kialakult térdfájdalom el fog múlni?

Figyelt kérdés

Többen írták, hogy ez normális. De elmúlik majd? Mikor?

4 napja hordom, napi max 2x1 órát egyelőre.



2019. nov. 3. 11:49
 1/7 TR75 ***** válasza:
Hát négy nap alatt nem fog elmúlni. Egyénileg más és más a helyzet, de lehet, hogy kell néhány hét.
2019. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Félreértettél. Eredetileg nem fájt a térdem, a talpam fájt.

Az jobb lett ezalatt a 4 nap alatt, de most jött a térdfájás.

2019. nov. 3. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha betét nélkül nem fájt és a betéttel fáj, szereld ki a betétet, megszünik a fájdalom. A kérdés az, voltál-e kivizsgáláson az ortopédián?
2019. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TR75 ***** válasza:
Természetes, hogy fáj, mivel teljesen más volt a testtartásod, mielőtt a talpbetétet elkezdted hordani. Az ízületeid azt a tartást szokták meg, ahhoz "koptak hozzá", ahhoz alkalmazkodtak. A talpbetét miatt most más helyzetbe kényszerülnek ezek az ízületek, ezért fáj a térded. El fog múlni.
2019. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kb mennyi időre számítsak?

Pár hét vagy hónap?

Voltam ortopédián, és tudom, hogy mitől van a fájdalom.

Az a bajom, hogy így nem tudok dolgozni járni, és a munkahelyemen órákig állni. :(

2019. nov. 3. 18:25
 6/7 TR75 ***** válasza:
Fokozatosan használd, minden nap egy kicsit hosszabb ideig. Nekem ugyanez van, amikor új cipőt kezdek használni. Én is fokozatosan, egyre hosszabb ideig teszem, amikor már fáj a lábam, akkor a régi, kitaposott cipőbe lépek vissza. Pár hét alatt így meg lehet szokni.
2019. nov. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, így csinálom. Köszi mindenkinek, zöld kéz ment.
2019. nov. 4. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!