Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ekcémás a fejbőröm. Mi idézhet...

Ekcémás a fejbőröm. Mi idézheti ezt elő? A kamaszkorral és a pattanásokkal összefüggésben van? Hogyan lehet kezelni? Meg lehet teljesen szüntetni? 15 éves, fiú

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hámlik, hatalmas korpák?
2010. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pontosan olyan, ahogy írod.
2010. júl. 17. 21:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Az ekcéma NEM gyógyítható. Sajnos. Nézz utána a webbetegen, vagy a weborvoson.
2010. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az en tarkom is az.Semmi nem segit.:(
2010. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

(első vagyok) Nekem is ez volt: az orvos tanácstalanul állt elé, 10 fajta löttyöd is felírt, volt amit helyben nem is kaptam meg. Nem ért semmit! Sőt még a hajam is hullott (ez vele jár). Mondta, hogy éljek kiegyensúlyozottan. Kösz, ezt én is tudom:)


A fodrászom ajánlotta a nisoral sampont. Kiadtam ~3200Ft összeget 2dl -ért, nagyon sajnáltam a pénzt rá :D Első mosás után a korpa 60% eltűnt. Hoppá! Jelenleg havonta egyszer mosom ezzel, a többi alkalomkor csak mezei samponnal, és nincs egy korpa sem és a hajam sem hullik. Sőt, ami elhullott is visszasűrűsödött.

2010. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a nisoral sem jo.
2010. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%: A nizoralt rajtahagyod a fejeden 5 percig legalább, mert akkor ér valamit!?
2010. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A nisoral sampont én is használtam/használom. Talán el is tűnt a korpa egy része, de még mindig van.Főleg elöl, a homlokomhoz közel jelentkezik, de máshol is van egy kévés.
2010. júl. 17. 22:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen,rajtahagyom 5 percig de nem javul.Tiszta korpa a tarkom:(
2010. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Most belegondolva lehet, hogy nem mindig hagytam rajta a nisoralt 5 percig.Amik ugye zavaróak még, azok a kis piros kiütések.Azokat nem lehet eltüntetni sehogy? Egyáltalán mi váltja ki ezt?Lehetséges, hogy a kamaszkor befejeztével elmúlik?

Még azt nem írtam, hogy a szemöldököm is enyhén olyan.

Valamint ha izzadni kezdek, erős viszketést érzek szinte az egész testemen.

2010. júl. 17. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!