Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Televan az egész testem...

Televan az egész testem pattanásokkal. A nyakam, vállam, hátam, arcom. Már voltam bőgyógyinál de nem adott rá semmit. Félek, hogy valami hormon gondom van. és emelett folyamatosan hízok minden ok nélkül. Egy év alatt 10kilót híztam. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el minél hamarabb endokrinológushoz! Elhiszem, hogy félsz, de legtöbbször semmi radikális oka nincs ezeknek, leginkább pajzsmirigy alulműködés vagy PCOS ami jól kezelhető.
2011. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hormonális gond, lehetséges esetleg valamilyen ciszta a petefészekben.Pajzsmirígy működés zavara stb.Alapos kivizsgálásra kéne menned.Hormonszint viszgálat nődokinál stb.Szőrösödés, menstruációs gondjaid vannak?Kozmetikus vagyok.
2011. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán lány vagy vagy fiú ?
2011. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

fél évig egyáltalán nem jött meg.aztán miután híztam öt kilót már rendesen megjött.de most minden ok nélkül egy hónap alatt ujjabb öt kilót híztam.nemtudom hogyan adjam le és miért van ez.

14/L

2011. okt. 4. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt mondjuk ketten is, hogy minden tüneted hormonális zavarra utal. Háziorvostól kérj beutalót endokrinológiára, méghozzá minél hamarabb, mert addig nem lesz semmi sem jobb, sőt, tovább romolhat a helyzet, amíg el nem kezdenek kezelni! Egy hónap alatt 5 kiló meg borzalmasan megterheli a szervezeted is. Szólj a szüleidnek, hogy gebasz van, hormonvizsgálatra kell mennetek. Tudom, hogy félsz, de ezzel ne szórakozz!!!
2011. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérlek mondd, hogy elmész orvoshoz... Nem neked akarunk rosszat hidd el.
2011. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Természetesen menj el belgyógyászhoz, de ügyelj arra is, hogy csokoládét és olajos magvakat se egyél. Sok éve vagyok kozmetikus és legszívesebben a pattanásos bőrökkel foglalkoztam, ezért ajánlom, hogy vásárolj szabadalmazott termékemből, ami kimondottan erre a problémára nagyon kiváló. VERMIX szárítókeverék fortét vegyél. Az Örsön az Árkád fszt-i bioboltjában, a HERBAHÁZBAN, a MEDILINE NAGYKER-BEN és az ország összes DM szaküzletében lehet hétfőtől megvásárolni DM-szaküzletében lehet vásárolni. Hidd el nagyon kiváló, nem drága és ráadásul magyar termék. Nagyon gyorsan hat is

Ajáljad pattanásos ismerőseidnek is és majd válaszolj légyszíves. Üdv. kozmetikus Kati

2011. okt. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!