Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » E-bayről vásároltam gyógyszert...

E-bayről vásároltam gyógyszert, honnan tudhatom hogy nem-e hamis?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 13:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok HIV fertőzött, de attól még lehet valami gebasz az immunrendszeremmel ami miatt olyat kaptam el ami senki más nem betegít meg.

Lyukas gyökérkezelésre váró fog, influenza, calicivírus stb, soha semmikor nem mutatta ki a vérkép hogy bármi fertőzésem lenne pedig egy calicivírus azért elég feltűnő...

Szóval már valahogy nem úgy reagál az immunrendszer mint ahogy kellene, CRP értékem sosem tükrözi a fertőzést nálam.

Az esettanulmány meg pont azt mutatja meg hogy bizony bármi előfordulhat..

Elmegyek hozzád felírod nekem? :-) D

2019. nov. 7. 09:45
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem írom fel, mert nem tartom indokoltnak. Egyébként egy vírusinfekcióban mégis milyen eltérést vársz? CRP szinte alig emelkedik tőlük, a vérkép is csak normál tartományban szokott mozogni, maximum a korábbi laborral összevetve több a lymphocyta.
2019. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

El nem tudod képzelni mennyire kiütnek ezek a vírus vagy akármi fertőzések... és mégis semmi nyoma, de még a bakteriálisnak sem.


Akkor annyit árulj el hogy akár fizetősen hova menjek hogy pl kaparékkal meg elektronmikroszkóppal teszteljenek az előzőleg említett protozoonokra?


Mert sehol senki nem vállalta vagy nincs ilyen teszt hogy protozoon..


Trichomonasra van tenyésztés meg PCR, de semmi más protozoon úgymond láthatatlan is lehet a rutin technika számára.


Ezért jutott eszembe hogy olcsóbb és gyorsabb e-bayes több eladótól ilyen hatóanyagú gyógyszer vásárlása, hátha egy nem hamis és érzem hogy javul.

A gáz akkor lesz ha javul de visszatér, szóval hosszú kúra kellene, annyit meg az e-bayről sem tudok beszerezni.


Ha meg egyik sem használ akkor marad a gomba meg a vírus..


De ugye biztonságosabb lenne és tutibb ha valaki felírja és itthonit veszek be, 4-5 nap kezelés után ha nincs hatás akkor nem ez volt a baj.

2019. nov. 7. 13:42
 14/15 anonim ***** válasza:
Magánbőrgyógyász. De egyébként van bármi bőrtüneted?
2019. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Van, vörösebb az említett terület a fertőzés óta és ott ég is.


Magánbőrgyógyász hiába vesz kaparékot, neki sincs hova küldenie...

Ők is azokkal állnak szerződésben aki laborokat én is elérek nélkülük is.

De szerintem is az lesz a megoldás ha lesz több pénzem hogy magánbőrgyógyász, hátha csak adja a receptet...

2019. nov. 7. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!