Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma nagyon be görcsölt a jobb...

Ma nagyon be görcsölt a jobb oladi oldalam, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Jobb oldali oldalamnál nagyon görcsöl,ma voltam terhes ultrahangon mivel 12 hetes terhes vagyok,ultrahang után egy nagyobb bevásárlóközpontba voltam ott kezdődött az egész azóta néha enyhült de most megint nagyon görcsöl..

Szerintetek mitől lehet?

Lehet attól h egész este csak a jobb oldalamon alszok már nagyon rég óta?

Van egy 13honapos kisfiam aki 13kg és szinten őt is a jobb oldalamon szoktam cipelni de nem sokat..esetleg attól húzódott volna meg?! 😟😒😫😫



2019. nov. 6. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez alapján kideríteni, hogy a jobb oldaladon belül hol fáj, de akár vese eredetű is lehet. Az gyakori, ha várandós nő a jobb oldalán fekszik. A megnagyobbodott méh nyomhatja a jobb oldali húgyvezetéket. Menj el orvoshoz. Bal oldalon fekvést javasolom, úgy javul a keringésetek.
2019. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen ott a vese tájéka felé fájhat..

Este a baloldalamon aludtam és egész este nem fájt és reggel sem mikor fel keltem..de már megint érzem h kezd fájni..

Ma el megyek a házi doktorhoz..de az nem tudd amúgy semmit csak ülni és nézni 😤

2019. nov. 7. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!