Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom, vagy ez...

Lehet valami bajom, vagy ez csak "másnaposság"?

Figyelt kérdés
Az elején meg kérnék minden kedves válaszolók, hogy ne írják le "vizsgáltassa meg magad orvossal", mert életemben először ittam annyit hogy ezek a tünetek jelentkeztek. Szóval... Már 4 napja hogy megittam 1 liter sört, fél üveg vodkával,de nem sikerült kihányni. Azóta el nem múló hasfájásom van. Szóval a 4 napja tartó hasfájás, csak a másnap része?

2019. nov. 11. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, nehogy orvoshoz menj, ha beteg vagy!

4 napja ittál, ez nem másnaposság

2019. nov. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy azért ne írják, mert nyilván a hülye is tudja, hogy ha baj van orvoshoz kell menni, de előtte biztos akartam lenni abban, hogy ez nem a másnaposság.
2019. nov. 11. 07:23
 3/4 anonymousreview60 ***** válasza:
57%

1. A másnaposság mondjuk 2 napig terjed. Azon már túl vagy.

2. Ennyi alkoholtól a bélflórád kikészül. Felteszem fostál sokat. Egyébként ettől is csikarhat a hasad. Egyél élőflórás kefírt!

3. Menj orvoshoz!

2019. nov. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vodka szétmarta a gyomrod. Esetleg máj, epe, de én nem vagyok orvos.
2019. nov. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!