Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valóban nem létezik semmi...

Valóban nem létezik semmi másnaposság ellen?

Figyelt kérdés
Ez most csak kíváncsiság. Mindenhol hallani konyhai kotyvalékokat, hogy az majd biztos segít, na meg azt is, hogy semmi nem tud tenni ellene. Most akkor? Tényleg semmi nem létezik, aminek Tényleges hatása van?
2016. aug. 24. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Már hogyne létezne. Én 10 éve nem voltam másnapos.
2016. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok tiszta víz ivása , alvás , aznap ha van étvágy max gyümölcs vagy könnyű leves kell esetleg pékáru .
2016. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Haaat,en sem tudok olyanrol ami teljesen megszunteti,de van par dolog ami nekem bevallt. Hideg narancsos cappy plupy,hideg tej,hideg viz es a kave nekem ezek szoktak valamelyest segiteni. Sokan mondjak a szodabikarbonat meg ,hogy inni kell egy hideg sort,de ezek nekem nem igazan jonnek be.

Ja,meg lefekves elott ha eszel valami zsirosat meg kenyeret az sokat tud segiteni,hogy masnap ne legyel olyan rosszul.

2016. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
ne rúgj be és nem leszel másnapos
2016. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hideg csiki sör :)
2016. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 aperitif ***** válasza:

Sok folyadék, kevés alkohol, nagy adag B vitamin, koffein.

De tényleg a legjobb a nem berúgás.

2016. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tudom ajánlani a daedalon+ibuprofen kombót, ez a kellemetlenségek nagy részét megszünteti. Ezen felül pedig b-vitamin, gyümölcslé, hideg tej ahogy már írták. A gyengeség ellen nehéz tenni, a koffein jó de az is dehidratál szóval oda kell figyelni a folyadékpótlásra.
2016. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tej ne!

Hasmenést okoz

2023. márc. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!