Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » EKG-hoz mindenképp le kell...

EKG-hoz mindenképp le kell vennem a melltartót az alábbi esetben is?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt ilyen vizsgálatra szükségem, azonban most lehet, hogy szükseges lesz hamarosan. Nagyon szégyenlős vagyok, de ne ertsetek félre, nem egy kislány vagyok, aki hisztizik, csak szimplán érdeklődöm. Vetkőztem már vizsgálatokon persze,de nyilván ott is rohadtul szégyenltem magam mindig,még ha mindem orvosom nő is a nőgyógyásztól,a házidokiig, mindenki. Azért kerdezem egyébként, hogy mi az igazság a melltartó levételéről,mert hallottam olyat is, hogy valaki magán hagyhatta,valakivel levetettek. Na most, kinek mi volt a tapasztalata, az erdekelne?

Tudni kell, hogy nincsenek valami nagy melleim ,sőt, elég picikék, így a melltartóm is eleg mini. Ilyen esetben nem maradhat fenn szerintetek? Nyilvan, ha kell megszabadulok tőle, és gondolom, hogy nem a melleimet akarnak nezegetni, plane, hogy az orvos es az asszisztens is nők, csak erdeklődöm. Eü-sök vélemenye is erdekel, de trollkodókat nem kérek, köszi!



2019. nov. 11. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi ebben a különös 1 orvosnál .

Talán 1 epe műtét is melltartóban lenne .

2019. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem en,csak érdekelt a dolog. Meg azért egy sima vizsgálatot ne hasonlítsunk egy epeműtéthez. :)
2019. nov. 11. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, le kell venni. De hidd el, hogy az ég egy adta világon senkit nem érdekel ez rajtad kívül.
2019. nov. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen, negyedévenként járok EKG-ra évek óta, mindig le kell venni a melltartót. De hidd el, a kardiológus a szíveddel foglalkozik, nem a melleiddel.
2019. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2019. nov. 11. 22:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem veszed le a melltartót, akkor a mellkasi harmadik és nagy eséllyel a negyedik elektróda is rossz helyre kerül. Tehát igen, elvileg le kell venni.
2019. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!