Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciszta műtéthez mindenképp...

Ciszta műtéthez mindenképp kell CT vagy MR lelet?

Figyelt kérdés
Volt egy hasi cisztám, amit tavaly megoperáltak, idén pedig kiújult... Most külföldön dolgozom egy ideje, holnap utazom haza az orvoshoz konzultációra. Csak egy hasi ultrahang leletem van. Ezzel megműtene, ad műtétre időpontot vagy kell mas egyéb vizsgálat? Annon kivizsgálták, volt CT,de akkor azt mondták hogy nem kell műteni, fél év múlva én kértem a műtétet, mert zavart... az akkori ct eredmény alapján megműtöttek. A CT azért kellett,hogy tudják, indokolt e a műtét vagy sem. Most viszont mindenképp műtétet szeretnék! Ultrahang elég az időponthoz? Valakinek volt már ilyen? Előre is köszönöm.

2019. júl. 27. 19:42
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a hasi ultrahang leletem igazolja a cisztát és a méretet is. Benne van hogy a cisztában csak folyadék van. Anno kivizsgálták hogy mi ez, es nem akartam műttetni, most viszont akarom! Így is tovább küld ct re az orvos?
2019. júl. 27. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!